Drodzy Klienci,
od dnia 06 sierpnia zapraszamy do nowego lokalu.
Adres bez zmian - jesteśmy tuż obok poprzedniej lokalizacji.

 • Realizacja napraw wysyłkowych

Zasady realizacji zleceń wysyłkowych

 1. Wypełnij „Formularz zgłoszenia naprawy online” (pola wymagane oznaczone są gwiazdką).
 2. Przygotuj sprzęt do wysyłki – zawartość przesyłki należy starannie zabezpieczyć na czas transportu tak, aby nie przemieszczała się ona wewnątrz opakowania. Samo opakowanie powinno być sztywne (np. karton), i nie może przekraczać wymiarów 100 x 60 x 60 cm oraz wagi 10kg. Jeśli potrzebujesz wysłać większą lub cięższą paczkę, to zaznacz to w „Formularzu zgłoszenia naprawy online”.
 3. Zamówimy kuriera, który przyjedzie po przesyłkę we wskazany dzień.
 4. Prześlemy e-mailem dokumenty niezbędne do nadania paczki – „List przewozowy” i „Protokół odbioru”.
 5. Wydrukuj „List przewozowy” w jednym, a „Protokół odbioru” w dwóch egzemplarzach. Podpisz oba „Protokoły odbioru” jako Nadawca. Wszystkie te dokumenty należy przekazać kurierowi wraz z paczką (kurier podpisze protokoły i zostawi jeden egzemplarz jako potwierdzenie przyjęcia paczki).
 6. Po otrzymaniu przesyłki przyjmujemy sprzęt do naprawy, wprowadzamy jego dane identyfikacyjne do systemu serwisowego, generujemy „Potwierdzenie przyjęcia sprzętu” i przesyłamy je emailem do Zleceniodawcy.
 7. Diagnozujemy usterkę, wyceniamy koszt naprawy, określamy termin realizacji i przekazujemy te informacje Klientowi. Następnie oczekujemy potwierdzenia / zgody na realizację lub informacji o rezygnacji z naprawy.
 8. Po akceptacji terminu i kosztów wykonujemy naprawę i testujemy sprzęt.
 9. Wystawiamy dokumenty naprawy z gwarancją (Karta naprawy) oraz dokument sprzedaży (paragon lub faktura vat) i ustalamy termin wysyłki zwrotnej do Klienta.
 10. Odsyłamy naprawiony sprzęt na nasz koszt (kurier DPD), w przypadku płatności pobraniowej COD naliczamy dopłatę +4zł.

W przypadku rezygnacji z naprawy, Klient pokrywa koszt przesyłki zwrotnej (kurier DPD – 20zł, zaś z płatnością pobraniową COD – 25zł).