• Laptopy poleasingowe HP
  • Poleasingowe komputery PC
  • Laptopy poleasingowe DELL
  • Monitory poleasingowe

Komputery, laptopy i monitory poleasingowe

W ofercie posiadamy poleasingowy sprzęt komputerowy klasy biznesowej. Są to laptopy, komputery PC, monitory i akcesoria, które po okresie użytkowania (2-4 lat) w dużych firmach (zwykle zagranicznych) i zakończeniu gwarancji producenta trafiają do ponownej sprzedaży na rynku konsumenckim. Sprowadzamy wyłącznie sprzęt w 100% sprawny technicznie, w najlepszych klasach jakościowych (A, A1 i A2). Umożliwiamy modyfikacje oryginalnej konfiguracji. Oferujemy opcjonalne rozszerzenie pamięci RAM, wymianę lub montaż dodatkowego dysku HDD bądź SSD, itp. Na każdy sprzęt poleasingowy udzielamy gwarancji (zwykle 12 miesięcy) i zapewniamy wsparcie w przypadku napraw pogwarancyjnych.

Zalety komputerów profesjonalnych

Ponieważ są to komputery klasy biznesowej, więc jakość ich wykonania i użyte materiały, a co za tym idzie – żywotność i wydajność są dużo lepsze niż sprzętu „marketowego” tej samej generacji. W laptopach biznesowych spotykamy obudowy aluminiowe, magnezowe, wykonane z włókna węglowego lub specjalnego plastiku z domieszką włókna szklanego. Są to konstrukcje bardzo wytrzymałe, przygotowane na wieloletnie i intensywne użytkowanie. Wyposażenie jest zwykle wyższe niż w standardowym laptopie konsumenckim z marketu. Normą są dyski SSD, matryce IPS o wysokiej rozdzielczości, czytniki linii papilarnych i kart poświadczeniowych SecureCard, modemy do komunikacji bezprzewodowej 5G, 4G LTE.
Konfigurację sprzętową komputerów PC i stacji roboczych możemy dostosować do wymagań i oczekiwań Klienta, stosownie do przeznaczenia i zadań jakie ma taki komputer wykonywać. Inaczej wygląda konfiguracja komputera przeznaczonego do edycji tekstu i pracy w internecie, a inaczej serwera usług lub stacji graficznej.

Decydując się na zakup takiego komputera czy monitora należy mieć świadomość, że nie jest to sprzęt nowy. Może posiadać mniejsze lub większe ślady użytkowania (zależnie od klasy). Laptopy mogą mieć klawiatury w układzie innym niż polski, czyli International/US, jeśli sprzęt pochodzi z dystrybucji zagranicznej (np. Wielkiej Brytanii czy Szwecji). Tu oferujemy jako opcję darmowe naklejki „spolszczające” na klawisze lub wymianę kompletnej klawiatury na nową. Z drugiej strony zakup laptopa klasy biznesowej za 20% jego ceny rynkowej sprzed 3 lat, zwykle stanowi bardzo atrakcyjną ofertę. Szczególnie w stosunku do tego, co oferują markety. Ponieważ w tej samej kategorii cenowej znajdziemy wyłącznie plastikowe i bardzo marnie wyposażone laptopy, które z trudem wytrzymują do końca gwarancji…
Naprawiamy taki sprzęt, więc dokładnie znamy różnicę (a właściwie przepaść) jaka dzieli komputer biznesowy i marketowy.

Cena sprzętu poleasingowego

Koszt zakupu zależy od kilku czynników:
– wiek – im młodszy model, tym droższy,
– klasa (stan wizualny) – A1 jest najwyższa i najdroższa,
– konfiguracja – im większa pamięć RAM czy rozmiar dysku SSD, tym drożej,
– gwarancja – przy skróconym okresie (3 lub 6 miesięcy) cena jest niższa.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie markowe komputery i laptopy:
– DELL Precision, Latitude, XPS i Optiplex,
– HP ElieBook, ProBook, ZBook i EliteDesk, ProDesk, Desktop Pro,
– Lenovo ThinkPad, IdeaPad i ThinkCentre
oraz monitory firm DELL, HP, Lenovo, EIZO.
Służymy pomocą przy wyborze konkretnego modelu i konfiguracji. Staramy się aby sprzęt komputerowy spełniał wymagania Klienta i gwarantował sprawną i bezawaryjną pracę. Zachęcamy do kontaktu w sprawie oferty.