serwis komputerowy

Serwis Komputerowy

czyszczenie chłodzenia laptop

Konserwacja sprzętu

odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Serwis AIDCOM świadczy usługi kompleksowego wsparcia w zakresie eksploatacji sprzętu komputerowego.
Wykonujemy zaawansowaną diagnostykę, naprawy oraz konserwację komputerów i urządzeń peryferyjnych.
Zajmujemy się przede wszystkim serwisowaniem laptopów, netbooków i tabletów, a także komputerów stacjonarnych, urządzeń sieciowych (routery, switche, access pointy), nawigacji GPS oraz monitorów LCD.

Posiadamy wyposażenie oraz przede wszystkim wiedzę i doświadczenie pozwalające na wykonywanie zaawansowanych napraw we współczesnym sprzęcie komputerowym i IT. Wymianę komponentów BGA, PBGA i MLF oraz podzespołów z elementami plastikowymi realizujemy na stacji lutowniczej pracującej w technologii podczerwieni.

Wymiana kompletnych płyt głównych czy kart graficznych traktowana jest jako ostateczność. Zawsze staramy się naprawić powierzony sprzęt, a nie sugerować zakup części w cenie zbliżonej do całkowitej wartości urządzenia. Na życzenie Klienta oraz w uzasadnionych przypadkach przeprowadzamy naprawy z montażem nowych układów BGA w technologii PbFree (bezołowiowej).

Serwis dysponuje laptopami zastępczymi – istnieje możliwość użyczenia sprzętu na czas trwania naprawy (dotyczy Klientów dostarczających komputery do serwisu osobiście).

Ze względu na ograniczoną liczbę laptopów zastępczych opcja może być czasowo niedostępna.

Realizujemy naprawy ekspresowe (czas wykonania: do końca kolejnego dnia roboczego). Szczegóły dostępne w zakładce CENNIK
Podmiotom współpracującym oferujemy preferencyjne terminy realizacji zleceń oraz indywidualne stawki cennika napraw.

Szczegółowa oferta dostępna jest w zakładce USŁUGI